Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

ikon

Has Kutu A.Ş.

Has Kutu: Türkiye Sanayisine Yön Veren Oluklu Mukavva Kutu Üreticisi

1985 yılında ambalaj kağıtları üretimi ile başlayan yolculuğun önemli adımlarından Has Kutu A.Ş. oluklu mukavva ambalaj üretimi yapmak üzere 2002 yılında Sincan Ankara’da kurulmuştur. 27000 metrekare arazi üzerine 12000 metrekare kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yenilikçi bir anlayışla sektöre birçok farklı ürün kazandırmıştır.

2017 yılında üretimine ZKarton hattını ekleyerek, Türkiye’nin sürekli şekilde Zkarton üreten ilk firması olmuştur. 2022 yılında Türkiye’nin ilk tam otomatik Zkarton üretim hattı yatırımı ile bu alandaki liderliğini güçlendirmiştir. 2500 mm eninde Zkarton üretim kabiliyeti ile Türkiye’nin en geniş Zkarton üretim hattına sahiptir.

2018 yılında Kolijet.com ile e-ticaret alanına yatırım yaparak, Türkiye’nin ilk, “istenilen ölçüde kutu ertesi gün teslim” sistemini hayata geçirmiştir. Az adetli koli kutuya erişimde zorluk çeken bir çok kobinin ihtiyacını hızlı bir şekilde elektronik ortamdan alınan siparişlerle karşılayan Kolijet, alanında lider konumdadır. Dijital baskı makinesi yatırımı ile, ertesi gün teslim baskılı koli, kutu üretimi ile de sektöre kazandırılan ilklerdendir.

Sektöründe LiderVizyonumuz ve Misyonumuz
Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Ürünler Hedefimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onların memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Ayrıca, sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve en son teknolojileri kullanarak üretimimizi optimize ediyoruz. Böylece, müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunabiliyoruz.

about
about-1
Güvenliği ve Refahı Önemsiyoruz

Çalışanlarımızın Gelişimine Yatırım Yapıyoruz

Çalışanlarımızın güvenliği ve refahı bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, güvenli çalışma koşulları sağlamak için sürekli olarak yatırım yapıyoruz ve çalışanlarımıza eğitimler veriyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın fikirlerine ve önerilerine değer veriyoruz ve onların gelişimlerine destek oluyoruz.

istatistic
about-2
Has Kutu A.Ş.

Has Kutu: Müşterilere ve Topluma Değer Katmak

about

Has Kutu, en çok tercih edilen oluklu mukavva kutu tedarikçisi olmakla kalmayıp, sürdürülebilir bir iş modeli benimseyerek müşterilerine ve topluma değer katmayı amaçlamaktadır. Doğru ve dürüst bir şekilde iş yapmaya özen gösteren Has Kutu, güvenli çalışma ortamı sağlamak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, çevre dostu ürünler sunmak gibi ilkelere bağlıdır.